Aktuality


04/10 Povrchová úprava, tryskání, metalizace

Provádíme povrchovou úpravu - otryskání a metalizaci slitinou Zinacor nově vyrobeného mola, které bude součástí základny Jachtklubu Vranovská přehrada.

06/09 Metalizace

K metalizaci dále používáme také ruční metalizační pistole. Tato technologie je vhodná pro antikorozní ochranu objemných výrobků, mostů, mostních konstrukcí, stožárů a podobně. Povrchy upravené metalizací zinku, hliníku nebo slitiny Zinacor ochraňují i v maximálně znečištěném či vodním prostředí.

05/09 Pískování

V průběhu měsíce května jsme se pískováním podíleli na opravě lávky k nemocnici ve Znojmě. Hlavní nosníky konstrukce byly důkladně opískovány, tím byla odstraněna rez a následně bude proveden protikorozní nátěr.

02/09 Zkvalitnění povrchové úpravy kovů

Z důvodu zkvalitnění povrchové úpravy kovů jsme od letošního roku začali pro metalizaci používat namísto polského, zinkový drát od belgického výrobce.

11/08 Uvedení do provozu technologie sběru a čištění abrasiva

V listopadu 2008 byla uvedena do provozu technologie sběru a čištění  abrasiva. Jedná se o mobilní odsávací jednotku pro sběr a čištění abrasiva v tryskacím boxu. Zavedením této technologie došlo nejen k výraznému zlepšení pracovního prostředí v tryskací kabině, ale i zkvalitnění tryskání, což je velmi důležité pro následnou metalizaci materiálů a výrobků.

1 | 2
rychlé info

TRYBOX s.r.o.
Chlupice 2
671 71 Hostěradice

provozovna Bantice, okr. Znojmo
tel.,fax.: 515 271 389
mobil: 602 758 500, 604 836 931
email: trybox@seznam.cz
aktuality

Autobusová doprava Trybox
05/16 - zajišťujeme autobusovou dopravu autobusy DAF BEULAS, BOVA FUTURA a KAROSA C 956...
více >>


Nákladní doprava Trybox
05/16 - zajišťujeme vnitrostátní kontejnerovou dopravu vozidlem Avia D75...
více >>
vytvořilo: www.tretri.cz