Metalizace neboli šopování


Metalizace, neboli šopování je nanášení kovových povlaků žárovým nástřikem, je určena k povrchové ochraně oceli a jiných kovů před korozí. Vytvořená vrstva kovu zabraňuje průniku vlhkosti a kyslíku k povrchu kovu a tím zabraňuje vzniku koroze a několikanásobně prodlužuje životnost metalizovaných celků. Povrch musí být před metalizací očištěn tryskáním. Ceny uvedené v ceníku za metalizaci (šopování) jsou uvedeny včetně otryskání povrchu.

metalizace metalizace metalizace metalizace

Žárové stříkání provádíme metodou elektro metalizace. Používané materiály jsou zinek (čistota drátu je 99,5%), hliník (čistota drátu 99,5%) nebo slitina Zinacor 850. Dle požadavků lze aplikovat vrstvu 40 – 250 mikronů. Vrstva povlaku se měří měřícím přístrojem PERMASCOPE MP0D.

Metalizace je prováděna v naší provozovně v Banticích okr. Znojmo.

Metalizaci (zinek, hliník) lze provádět i mobilně, tzv. mobilní metalizace (mobilní šopování Zn, Al), dle požadavků zázkazníka. K tomuto účelu využíváme také plynové metalizační zařízení, které je plně mobilní, tudíž můžeme práce provádět na jakémkoliv místě, v provozu, na stavbě, dle požadavků zákazníka.

Tryskání i metalizaci (šopování) lze provádět v naší stálé provozovně v Banticích okr. Znojmo nebo přímo na stavbách, pracovištích či provozovnách přímo u zákazníka.

rychlé info

TRYBOX s.r.o.
Chlupice 2
671 71 Hostěradice

provozovna Bantice, okr. Znojmo
tel.,fax.: 515 271 389
mobil: 602 758 500, 604 836 931
email: trybox@seznam.cz
aktuality

Autobusová doprava Trybox
05/16 - zajišťujeme autobusovou dopravu autobusy DAF BEULAS, BOVA FUTURA a KAROSA C 956...
více >>


Nákladní doprava Trybox
05/16 - zajišťujeme vnitrostátní kontejnerovou dopravu vozidlem Avia D75...
více >>
vytvořilo: www.tretri.cz