Tryskání, pískování, pískování kovů

Tryskání (pískování kovů) se nejčastěji využívá jako předúprava povrchu před aplikací nátěrových hmot nebo před nanášením nástřiku vrstvy zinku, zinacoru, popř.hliníku. Tryskání je zároveň nejúčinnější metodou, jak odstranit z materiálu staré nátěry nebo rez. Je využíváno především u kovů, výrobků z kovu, ocelových konstrukcí, ale i jiných materiálů, jako je beton, obkladové desky, fasády, dřevo atd. Využili jsme našich dlouholetých zkušeností v oboru tryskání materiálu i následné metalizace neboli šopování zinkem, zinacorem, příp.hliníkem. Naši zkušení zaměstnanci jsou schopni provádět tryskání i metalizaci nejen velmi kvalitně, ale také v krátkých časových termínech.
pískování tryskání tryskání pískování Tryskání ( pískování ) provádíme v tryskací kabině o rozměrech 10x5x4 m (dxšxv), tryskáním abrasiva podtlakem na čištěný povrch. Používaným abrasivem je ocelová drť. Za použití křemičitého písku lze provádět tryskání (pískování) samozřejmě i mimo provozovnu na místě stavby, na mostech, tunelech, sloupech a stožárech a pod.za použití mobilní tryskací jednotky.
Čistota otryskaného povrchu se měří parametrem Sa, což je stupeň přípravy povrchu. Standartní hodnotou pro otryskání je Sa 2,5 – velmi důkladné otryskání. Tryskání (pískování) je v současné době také velmi často využíváno k rekonstrukci starého zdiva, cihlových stěn nebo stěn z kamene. Mobilní tryskání neboli mobilní pískování jsme schopni provádět téměř kdekoliv a v jakýchkoliv podmínkách.

Příklady využití tryskání a pískování :
  • ocelové konstrukce
  • kostry nákladních automobilů, přívěsů
  • části dopravní techniky
  • výfuky, disky
  • elektrorozvaděče
  • kovářské výrobky
  • zábradlí, schodiště
  • sloupy a stožáry
  • příruby

Pod pojmem tryskání je rozuměno : pískování, pískování kovů, povrchová úprava kovů

rychlé info

TRYBOX s.r.o.
Chlupice 2
671 71 Hostěradice

provozovna Bantice, okr. Znojmo
tel.,fax.: 515 271 389
mobil: 602 758 500, 604 836 931
email: trybox@seznam.cz
aktuality

Autobusová doprava Trybox
05/16 - zajišťujeme autobusovou dopravu autobusy DAF BEULAS, BOVA FUTURA a KAROSA C 956...
více >>


Nákladní doprava Trybox
05/16 - zajišťujeme vnitrostátní kontejnerovou dopravu vozidlem Avia D75...
více >>
vytvořilo: www.tretri.cz